Web Raporlama

MioPlus - Web Raporlama Hizmeti

MioPlus

Web Raporlama Hizmeti

MIO-Web Raporlama Genel Bakış

mio
  • Türkiye’de ve Avrupa’da bir ilk olarak uygulanan modern raporlama yöntemleri ile sınırsız rapor oluşturabilme özelliğine sahiptir.
  • Özel müşteri isteklerini karşılayacak raporlama yapısı; istenilen raporu sunduğu gibi çekilen raporun saniyeler içersinde analiz edilmesini sağlar.
  • Mevcut verileriniz (DataBase) kendi serverlarınız haricinde hiçbir farklı ortamda barındırılmaz ve taşınmaz.

MIO-Web Raporlama Hakkında

mio
  • İhtiyaç duyduğunuz raporları istatistiksel verilere dönüştürerek kurum içi stratejilerinize kılavuzluk eder, resmi ve/veya gayri resmi evrakların basılmasını sağlar.
  • Ofis içi performans değerlendirmeleri (personel ve müşteri kayıtları gibi) ile yönetici denetimlerini kolaylaştırır ve işte geçen zamanın maksimum verimliliğe ulaşmasında yardımcı olur.
  • Yetki denetimi en üst seviyede sağlanır. Böylece ister merkez ve şubeler arasında isterseniz aynı ofis içerisinde yetki tanımlaması yapabilir ve kullanıcının sadece yetkisi kadar görmesine ve işlem yapabilmesine izin verirsiniz.

MIO-Web Raporlama Güvenlik

mio
  • MIO-Web Raporlama önceden tasarlanmış yüksek güvenlik yapısıyla kullanıcının gönül rahatlığıyla işlemlerini gerçekleştirmesini sağlamaktadır.
  • Tüm kullanıcılar aynı database üzerinden hareket ederler. Böylece hızlı ve uyumlu bir koordinasyon sağlanır ve tüm kaçakların, kullanıcı hatalarının önüne geçer.
  • Firmanızda kullandığınız bütün muhasebe uygulamaları ile entegre çalışır ve verileri otomatik aktarır/geri alır.Böylece fatura ile ilgili bir problem yaşamazsınız ve cari, günlük kasa gibi hareketlerinizi takip etme olanağı verir.

Raporlama

Yaptığınız bütün işlemlerin her durumda (cari, iade, void vs.) muhasebesel ve özel raporlarının alınmasını olanak sağlar.

Çok uluslu firmaların, uluslararası standartlardaki raporlama yapılarını içerisinde barındırdığı için global düzeyde hizmet sunmanızda sizlere yardımcı olur.

Müşteri Memnuniyeti

Kullanılan sistemlerde en çok dikkat edilen ; sistemin sağlam bir raporlama yapısına sahip olmasıdır. MIO-Web Raporlama ile müşteilerimize üstün bir raporlama hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimiz müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir.

mio
Premier Kampüs Ofis
Gürsel Mah, Imrahor Cad, No:29 Kağıthane/Istanbul
0 (212) 320 35 58
Pzt-Cum 09:00-17:00
info@mioplus.com
online destek
ÜST