Otel Rezervasyon Sistemi

MioPro - Otel Rezervasyon Sistemi Modülü

MioPro

Otel Rezervasyon Sistemi

MIO-Otel Takip Sistemi Nedir?

Yurtiçi ve yurtdışı oteller ile dönemsel olarak anlaşılmış oda fiyatlarının sisteme girilerek rezervasyonlarda otomatik olarak fiyatlarını hesaplayan, grup ve münferit tüm konaklamaların operasyonel ve muhasebesel takibini sağlayan modüldür.

mio

MIO-Otel Modülü Hakkında

mio
  • Otel işlemleri için gerekli olan pasaport, otel türü ,konsolosluk gibi tüm tanımları sistemi kullanan kullanıcı tanımlayabilmektedir.
  • Kullanımı oldukça basit olan modül ile tek bir ekranda tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Yetki denetimi en üst seviyede sağlanır. Böylece ister merkez ve şubeler arasında isterseniz aynı ofis içerisinde yetki tanımlaması yapabilir ve kullanıcının sadece yetkisi kadar görmesine ve işlem yapabilmesine izin verirsiniz.

MIO-Otel Modülü için Güvenlik

Otel modülü önceden tasarlanmış yüksek güvenlik yapısıyla kullanıcının gönül rahatlığıyla işlemlerini gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

mio
  • Tüm kullanıcılar aynı database üzerinden hareket ederler. Böylece hızlı ve uyumlu bir koordinasyon sağlanır ve tüm kaçakların, kullanıcı hatalarının önüne geçer.
  • Firmanızda kullandığınız bütün muhasebe uygulamaları ile entegre çalışır ve verileri otomatik aktarır/geri alır.Böylece fatura ile ilgili bir problem yaşamazsınız ve cari, günlük kasa gibi hareketlerinizi takip etme olanağı verir.

Raporlama

Yaptığınız bütün işlemlerin her durumda (cari, iade, void vs.) muhasebesel ve özel raporlarının alınmasını olanak sağlar.

Müşteri Memnuniyeti

Otel Modülünü kullanan tüm çözüm ortaklarımızla yaptığımız memnuniyet çalışmasında %97 oranla Otel modülü’nün Otel işlemlerinde ihtiyacı karşılandığı sonucuna ulaşılmıştır.

mio
Premier Kampüs Ofis
Gürsel Mah, Imrahor Cad, No:29 Kağıthane/Istanbul
0 (212) 320 35 58
Pzt-Cum 09:00-17:00
info@mioplus.com
online destek
ÜST