Ön Muhasebe Sistemi

MioPro - Ön Muhasebe Sistemi Modülü

MioPro

Ön Muhasebe Sistemi

Ön Muhasebe Sistemi nedir?

Ön muhasebe modülü diğer tüm modüllerle ilişkisel yapısıyla cari tanımları, kredi kart işlemleri,kasa işlemleri,cari işlemler ve raporlamalar gibi pek çok işlemi birarada barındıran MIOPRO masaüstü uygulamasının bir modülüdür.

mio

Ön Muhasebe Programı Hakkında

mio
  • Muhasebesel tüm işlemler ön muhasebe modülünden takip edilebilmektedir.
  • Yetki denetimi en üst seviyede sağlanır. Böylece ister merkez ve şubeler arasında isterseniz aynı ofis içerisinde yetki tanımlaması yapabilir ve kullanıcının sadece yetkisi kadar görmesine ve işlem yapabilmesine izin verirsiniz.

Ön Muhasebe Modülünde Güvenlik

Ön muhasebe sistemi önceden tasarlanmış yüksek güvenlik yapısıyla kullanıcının gönül rahatlığıyla işlemlerini gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

mio
  • Tüm kullanıcılar aynı database üzerinden hareket ederler. Böylece hızlı ve uyumlu bir koordinasyon sağlanır ve tüm kaçakların, kullanıcı hatalarının önüne geçer.
  • Sistemde yer alan versiyon kontrolü ile kullanıcılar mionun en güncel halini kullanabilmedir.

Raporlama

Yaptığınız bütün işlemlerin her durumda (cari, iade, void vs.) muhasebesel ve özel raporlarının alınmasını olanak sağlar.

Müşteri Memnuniyeti

Muhasebe Modülünü kullanan tüm çözüm ortaklarımızla yaptığımız memnuniyet çalışmasında %97 oranla muhasebe modülü’nün diğer modüllerle entegre çalışmasında ve muhasebesel işlemlerde ihtiyacı karşıladığı sonucuna ulaşılmıştır.

mio
Premier Kampüs Ofis
Gürsel Mah, Imrahor Cad, No:29 Kağıthane/Istanbul
0 (212) 320 35 58
Pzt-Cum 09:00-17:00
info@mioplus.com
online destek
ÜST